Hlavní stránka > Tréninky > Skrytý život psího čenichu

Skrytý život psího čenichu Seminář

Skrytý život psího čenichu

 10.3.22 - 1. přednáška na téma NETUŠENÁ ANATOMIE

 

17.3.22 - 2. přednáška na téma GENOVÁ TAJEMSTVÍ

 

24.3.22 - 3. přednáška na téma PO STOPÁCH PACHU

 

Tři přednášky, ve třech termínech vždy od 19 do 21 hodin online. 

 

Zakoupením jedné, získáte své místo na všech třech. Přednášky na sebe navazují a není možné některou vynechat.

 

Psí čich, úžasný a neocenitelný pomocník psa i nás lidí, zahaluje stále mnoho tajemství a neobjasněných faktů. Ve třech přednáškách pod vedením tří lektorů nahlédneme do tajů tohoto systému.

Akce je vhodná pro majitele pejsků, kteří se věnují:

  • Hrám využívajících čichu pro zlepšení společného vztahu. Například Hersenwerk, pevné hlavolamy či systémem pachových her a mnoho dalšího
  • Hrají s pejskem různé hry, při kterých zapojuje čich pro hledání pamlsků
  • Výcviku a výchově pro život i sport
  • Noseworku
  • Stopám
  • Pachové identifikaci
  • Pachové práce obecně a mnoho dalšího

Co je pro vás připraveno:

 

10.3.22 od 19 do 21  proběhne první přednáška na téma základů anatomie čichového aparátu u psů. 

 Odhalíme všechna zákoutí této malé tajemné alchymistické laboratoře. Čumáček, který vidíme a je tak roztomilý, je vstupní brána do labyrintu tajemného světa. Průvodce ve světě kostí, tkání a nervů bude lektorka Katka Michálková.

 

17.3.22 od 19 do 21 lektorka Terezie Valčíková nás zasvětí do tajemství genetiky, dědičnosti vloh. Objasní, jaký podíl při práci nosem má pes vrozený a co ovlivňujeme my lidé. Provede nás vědou tak, abychom věděli, jak vybrat toho vhodného psa pro různé psí aktivity zaměřené na práci nosem.

 

24.3.22 od 19 do 21:00 bude den pod taktovkou Lenky Ležalové, která nám prozradí, čemu je dobré se věnovat, když se připravuje terén (vnitřní i vnější) a umístění vzorku, který má pes čichem najít. Zaměří se na klimatické podmínky, individualitu a zvláštnosti některých plemen při pachové práci. Seznámí nás i s jinými dovednostmi, které by měl pes při pachových činnostech umět.

 

Tyto přednášky přinese více porozumění svému psovi a jeho nejzákladnější dovednosti, kterou se orientuje nejen v našem lidském světě. Seminář je vhodný pro všechny majitele, kteří s pejskem pracují na rozvoji jeho čichových dovedností v podobě nějakého sportu, nebo zájmové aktivity. 

 

Cena všech tří seminářů pro jednu osobu 900,-

 

Při přihlašování uveďte, že máje jednoho psa. Systém neumožňuje přihlašování na akci bez psů.

 

Sejdeme se na google meet (v podobě konferenčního hovoru), takže bude celá akce velice interaktivní a co nejvíce přiblížená reálnému setkání. Odkaz obdržíte v den konání akce na email uvedený v přihlášce.

 

 

Pokyny k platbě: převodem na účet číslo: 670100-2208081793/6210. U každé platby uveďte jako VS svůj telefonní kontakt a do zprávy pro příjemce své jméno a akci, kterou platíte.

 

Pro zahraniční platby:

CENA 37 euro

Pro zahraniční platby použijte aktuální směnný kurz. 

Údaje pro zahraniční platbu: 

IBAN: CZ67 6210 6701 0022 0808 1793

BIS/SWIFT: BREXCZPPXXX

Majitel účtu: Kateřina Michálková

Název účtu: mKonto Business

 

 

Platba musí být připsána na účtu do 7.3.2022.

 

 

Akce se bude pořádat při minimální počtu účastníků 10.

 

 

Medailonky lektorů:

 

Bc. Kateřina Michálková

Jsem aromaterapeut se zaměřením na zvířata, poradce pro Hersenwerk, lektor pro vzdělávání dospělých a hlavně Průvodce psů životem lidským. Již více jak 10 let se věnuji poruchám chování u psů. Během své cesty jsem vystudovala Kynologii na ČZU, pracovala jako veterinární technik a získala dovednosti v různých směrech práce se psem. Momentálně jsem na mateřské dovolené. Více se o mě můžete dočíst zde: https://pruvodcepsu.dogres.cz/

 

Ing. et Ing. Terezie Valčíková

Jsem popularizátor genetiky a vytvářím spojení mezi vědou a chovateli tak, aby došlo k plnému porozumění. Již 16 let se věnuji chovu pudlíků (CHS Teschiro). Na své cestě jsem vystudovala VŠCHT obor analytická chemie, řadu let jsem žila ve Švýcarsku, kde jsem měla prostor se dále vzdělávat. Toto mě dovedlo ke studiu Kynologie na ČZU v Praze, kde jsem navázala studiem Biotechnologie a šlěchtění zvířat. Momentálně jsem na mateřské dovolené. Jsem zakladatelka projektu PsInfo, kde publikuji články o chovatelství a genetice ve psím světě https://psinfo.cz/

 

Lenka Ležálová, DiS.

Má kynologická cesta začala v roce 2009. Jsem certifikovaný instruktor pod klubem Nosework CZ z.s., poradcem pro Hersenwerk a certifikovaný Pro Dog Trainer (T. Mitchell & L. Langman, UK). Nejvíce se věnuji Noseworku a práci s terénem. Při přípravě terénu k práci vyhodnocuji všechny klimatické a geologické podmínky. Způsob práce psa s pachem, jeho konstituční formu a hlavně schopnosti i dovednosti majitele. Zaměřuji se na budování vztahu mezi psem a majitelem tak, aby byli jako tým spokojení a úspěšní. Životem mě doprovází 2 parson russell teriéři. Každý má zcela jinou povahu i způsob práce, a proto se nejen od nich neustále učím. Více informací o mojí cestě naleznete zde: http://cuchej.cz/

 

 

Datum

10.03.2022 19:00 - 24.03.2022 21:00 (Čt - Čt)

Sport

Společné setkání

Cena

900 Kč za psa

Přihlášeno

10 z 20

Místo tréninku

ON-LINE

Přihlášené týmy

Psovod Počet psů Zaplaceno
Michaela Pospíšilová 1 Ano
Simona Vykouková 1 Ano
Ilona Pižlová 1 Ano
Lucie Pírková 1 Ano
Anna Beková 1 Ano
Kateřina 1 Ano
Veronika Vojtková 1 Ano
Fredova akademie 1 Ano
Petra Hrušková 1 Ano
Veronika Chramostova 1 Ano

Přihláška

Trénink již proběhl.


Komentáře k tréninku: