Odborné konzultace s trenérem

 

Za roky praxe jsem poznala mnoho příběhů, témat, okruhů a individualit mezi majitelem a jeho psem. Další postavou v jejich příběhu je také jejich "kmenový trenér". 

Moje práce je založena na:

 

Kdo je kmenový trenér?

Člověk, který s klientem pracuje ideálně každý týden dle zadání klienta a nebo na tématech, které časem vyplynou. Tedy je to osoba, která majitele a jeho psa připraví na zkoušky, nějaký sport, či aktivitu se psem. Někteří psí trenéři také řeší s majitelem a jeho psem další problémy jako například tahání na vodítku, skákání na lidi, provozní poslušnost, hry pro zlepšení vztahu, základní triky a jiné dovednosti, které pes k životu s lidmi potřebuje. 

 

Jaké úskalí s sebou někdy přináší tato intenzivní týdenní práce? 

Trenér postupem času naváže s klientem kamarádský vztah, pejsek trenéra miluje a všichni se stanou "přáteli". Toto není nic neobvyklého a špatného, jsme všichni součástí komunity "majitelů psů". 

Ovšem..... Občas se stane, že majitel a trenér stojí na "mrtvém bodě" ve společných tématech a potřebují "svěží vítr" do činností, které dělají. 

 

Co je to "svěží vítr"? Jaká je tedy má práce? 

 

Jak fungují tyto konzultace?

Kmenový trenér si mě objedná na termín, kam pozve své klienty. Každý klient má vyhrazené 2 hodiny. Při celé konzultaci je přítomen jak pes, majitel (klidně celá rodina) a kmenový trenér. 

Na začátku zformujeme zadání s majitelem a případně i trenérem. Poté je vše individuální dle potřeb. 

Kolik konzultace stojí?

Cena konzultace je 600,- hodina a počítá se poměrem společného času. Tedy 1,5 hodiny 900,- 2 hodiny 1200,-. Pokud vytvářím individuální aromaterapeutickou směs (pro psa, či pro majitele) připočítává se cena použitého materiálu. Cena dopravy a noclehu dle dohody s trenérem. Rozpočítává se mezi klienty, kteří jsou objednaní. 

RECENZE:

Renata s Fikem - super tým kolegyně Simony Vykoukové z Žatce

Děkuji Katce,bylo to opět milé, pozitivní a přínosné setkání

 

Katka s Tesou - super tým kolegyně Simony Vykoukové z Žatce

Také moc děkuji Katce, hodně nám setkání s ní dalo a doufám, že nás posune kupředu

 

Ivanka s Orynkem a Bo - super tým kolegyně Simony Vykoukové z Žatce

Bylo to úžasné a hlavně inspirativní....převzetí role a praktická ukázka, jak na to byla pro mě nejvíc.....uvědomila jsem si, že už mi bylo sdělováno co a jak mám dělat nebo se chovat, ale ještě nikdo, nikde neřekl jak....natož aby prakticky ukázal......tak že jsem se ztrácela. Děkuji, že mě osud přívál super lidičky jako je Katka, František a Simonka...... 👍❤❤❤