Myslet psem cítit člověkem

Celodenní setkání majitelů pejsků, kteří cítí, že něco neklape, ale nevědí co. 


...tak pokud jste se alespoň 3 x při čtení tohoto textu našli ✔️, je na čase se spolu sejít.

Setkání je rozděleno do několika bloku:

  1. NOVÉ BOTY TLAČÍ - společně se podělíme o naše příběhy a témata, která nás trápí
  2. ALENKA V ŘÍŠI DIVŮ - povíme si něco málo obecného o problémech v soužití se psem 
  3. NA VLASTNÍ KŮŽI - aktivní a prožitková část, kde si prověříme všechny naše smysli 

Sejdeme se ve cvičebně v ulici Jablonecká 19 na Praze 9 https://pruvodcepsu.dogres.cz/pages/167, nebo v místě, kde bude akce domluvena. 

 

AKCE SLEDUJ ZDE https://pruvodcepsu.dogres.cz/trainings A NEBO ZAVOLEJ (777 872 921) A DOMLUVÍME SI TVŮJ TERMÍN 

 

Prožitkový workshop je pro maximálně 8 účastníků v délce 9 hodin a ceně 1500,- až 2000,-.Cena dopravy a noclehu dle dohody s pořadatelem. Rozpočítává se mezi účastníky. Akce je bez psů!

 

RECENZE:

 

Zdenka Firstová - spokojený účastník

Byla jsem na semináři "Myslet psem" v Plzni a bylo to super. Katka má úžasný dar objevit jádro pudla. Dozvěděli jsme se nové věci naprosto nenásilnou formou her. A hlavně jsme si vyzkoušeli na vlastní kůži, jak se cítí pes. Katko, díky ❤️❤️❤️

 

Renata Kraumannová - spokojený účastník

Mohu též jen vřele doporučit, dozvíte se spoustu věcí nejen o psech , ale i o sobě . Šla jsem ze semináře nabita pozitivní energií !

 

Ivanka Pelcová - spokojený účastník

Zážitkové setkání "Myslet psem cítit člověkem".... co od toho můžu očekávat, byla moje první reakce. Ale předčilo to mé očekávání... kdo co jak řeší, řeší to vůbec? je to vůbec nutné řešit?.... v tomto duchu se vedla diskuze všech zúčastněných, kteří řeší nějaký ten problém ať s pejskem či svůj. Pro mě byl workshop hodně poučný, ale také náročný a vyčerpávající. Uvědomila jsem si, že musím zapracovat především na sobě, aby byli mí psi spokojení a šťastní...pak budu šťastná já. A věřte nebo nevěřte, začala jsem následující den...proč změny odkládat. Chtěla bych Katce poděkovat, za její skvělou práci a přístup jak k člověku, tak k pejskům. A jestli někdo váháte, tak neváhejte... MOHU JEN DOPORUČIT.