Čuchací koberečky hlavolamy

Čuchací kobereček je asi nejznámější a nejprodávanější hlavolam pocházející z Hersenwerku. Jeho domácí výroba, či pořízení na internetu jsou vcelku finančně nenáročné, ovšem někdy se stane, že pejska nebaví. Tento workshop je jedinečnou možností zjistit PROČ. 

Nevadí. Společně si povíme něco málo o technické stránce tohoto hlavolamu a rozklíčujeme proč vám to spolu nefunguje, jak by jsme si přáli.
 

Workshop je pro 2 týmy se psem (pes + psovod) a maximálně 2 diváky. 

Proč chodit jako divák? 

Nejvíce se učíme pozorováním dění klem sebe. A nejefektivnější pozorování je to, které komentuje odborník na dané téma. Komentované pozorování při Hersenwerkování jiných ti nabízí jedinečnou možnost pro rozvoj pozorovacích dovedností. 

Sejdeme se ve cvičebně v ulici Jablonecká 19 na Praze 9 https://pruvodcepsu.dogres.cz/pages/167

LEKCE SLEDUJ ZDE https://pruvodcepsu.dogres.cz/trainings A NEBO ZAVOLEJ (777 872 921) A DOMLUVÍME SI TVŮJ TERMÍN 

 

 

Délka workshopu 3 hodiny s 30 minutovou pauzou. Cena pro cvičícího 750,- pro diváka 550,-

Na akci s sebou:
pejska, různé pamlsky, pevné vodítko, postroj, nebo obojek (ne stahovací), boudičku, pokud pejsek potřebuje, misku na vodu, pohodlné oblečení, případně blok a tužku, pití pro sebe.

Vzhledem k tomu, že je cvičebna menší, sestavuji týmy dle specifických potřeb. Může se stát, že Vám navrhnu jiný termín, jelikož se Váš pejsek nebude hodit k již přihlášenému.

Pokud fenka hárá, prosím upozorněte na toto. Stejně tak ocením informace o fyzickém, či zdravotním omezení jak vás, tak vašeho pejska. Tato informace je zcela důvěrná a je určena pouze pro případné uzpůsobení hracího prostředí tak, aby to bylo pohodlné pro vás i psa. V případě reaktivity, agresivity, či snížené tolerance pejska se za toto nemusíte stydět a proto na akci nechodit. Ocením tuto informaci předem a uděláme vše pro to, aby byl průběh příjemný pro všechny účastníky.RECENZE:
Pavla Gašpárková - instruktor v HAFBO
Včera jsme byla na velmi inspirativním praktickém workshopu - čuchací koberečky... nevěřila jsem, že se dá na toto téma mluvit 3 hodiny a nakonec i to bylo málo. Katka je velmi empaticky a kreativní človíček a už se těším, ze se zas někdy někde potkáme.

Lenka Ležalová - trenér psů Čuchej.cz
NENÍ DEČKA JAKO DEČKA a hlavně nikdy to není jenom dečka...
Včera, dnes a ... klidně bych brala i zítra 😀
Čuchací dečky s Průvodce psů životem lidským - Katka Michálková u nás ve cvičebně 😍 na tisíc způsobů... Workshop nabitý informacemi, prožitky, vnímáním, pozorováním, neskutečně pozitivní a uvolněnou náladou i vůněmi...
Zase jsem hodně nahlédla do sebe. Viděla, jak se moje rozpoložení odráží na Desmondovi. A že pro Desmonda dečky moc nebudou? Kdeže, už máme svého favorita 😍. K tomu spoustu tipů, nejeden by se divil, co dokáže materiál, podložka, formát, typ úvazu, způsob rozložení pamlsků, způsob nabídnutí...neberme dečky jenom jako komerční produkt k zabavení psa.
Katky kreativita nezná mezí. Nakonec mě rozsekala kouzlením s jednou jedinou dečkou, s typem dečky který jsem doposud fakt neměla ráda...takže jsme zbořili další vzorec v mé hlavě. Troufám si tvrdit, že Katka nadchla nás všechny.
Byl pro mě zážitek užít si WS jako účastník i jako divák. Takové luxusní wellness. Moc děkuju Katko!