Ručníkové hlavolamy

Ručník... jedna ze základních výbav člověka. Pro psa může ale úplně jiný význam. 

Společně se podíváme jaké jsou rozdíly mezi různými ručníky a hlavně, že se s ním dá udělat mnoho zábavy. Hersenwerk přináší nespočet možností, jak využít tak obyčejnou věc jako je ručník. 

Naučím tě: 

Každý pejsek řeší hlavolamy po svém a každému vyhovuje hlavolam jiný. Obyčejný ručník nám poskytne velkou škálu možností na různé hlavolamy.
Workshop je pro 2 týmy se psem (pes + psovod) a maximálně 2 diváky. 

Proč chodit jako divák? 

Nejvíce se učíme pozorováním dění klem sebe. A nejefektivnější pozorování je to, které komentuje odborník na dané téma. Komentované pozorování při Hersenwerkování jiných ti nabízí jedinečnou možnost pro rozvoj pozorovacích dovedností. 

Sejdeme se ve cvičebně v ulici Jablonecká 19 na Praze 9 https://pruvodcepsu.dogres.cz/pages/167

LEKCE SLEDUJ ZDE https://pruvodcepsu.dogres.cz/trainings A NEBO ZAVOLEJ (777 872 921) A DOMLUVÍME SI TVŮJ TERMÍN 

 

Délka workshopu 3 hodiny s 30 minutovou pauzou. Cena pro cvičícího 750,- pro diváka 550,-

Na akci s sebou:
pejska, různé pamlsky, pevné vodítko, postroj, nebo obojek (ne stahovací), boudičku, pokud pejsek potřebuje, misku na vodu, pohodlné oblečení, případně blok a tužku, pití pro sebe.

Vzhledem k tomu, že je cvičebna menší, sestavuji týmy dle specifických potřeb. Může se stát, že Vám navrhnu jiný termín, jelikož se Váš pejsek nebude hodit k již přihlášenému.

Pokud fenka hárá, prosím upozorněte na toto. Stejně tak ocením informace o fyzickém, či zdravotním omezení jak vás, tak vašeho pejska. Tato informace je zcela důvěrná a je určena pouze pro případné uzpůsobení hracího prostředí tak, aby to bylo pohodlné pro vás i psa. V případě reaktivity, agresivity, či snížené tolerance pejska se za toto nemusíte stydět a proto na akci nechodit. Ocením tuto informaci předem a uděláme vše pro to, aby byl průběh příjemný pro všechny účastníky.